| OOP - Obavještenje za studente |
Studenti koji su položili sve ostale ispite sa druge godine studija, a nisu položili pristupni test ili odbranili laboratorijske vježbe iz Objektno orijentisanog programiranja, mogu izlaziti na ispit u drugom septembarskom i oktobarskim terminima. Potrebno je da se prethodno jave asistentu radi provjere položenih ispita. Prije januarskog ispitnog roka će biti organizovan dodatni termin za polaganje pristupnog testa, nakon koga će pravo izlaska na ispit imati samo studenti koji su položili pristupni test. |




